ŠTIKOVSKÁ ROKLE OŽILA BURÁCENÍM MOTORŮ

Třetí podnik letošního seriálu Kontejnery Louda MMČR v autocrossu proběhl o víkendu ve známé novopacké Štikovské rokli. Krásná trať zdejšího autokrosového areálu přilákala početnou skupinu jezdců ve všech divizích.

Zajímavé souboje se odehrávaly už v dětských třídách a juniorech, ozdobou víkendu byly divize Buggy1600, SuperBuggy a velké „plechovky“, ve kterých startoval také Vašek Fejfar. Početně velmi zastoupený a divácky atraktivní je Kartcross Mascom Cup.

Šestnáctistovky vyhrál Milan Vaněk před Martinem Kadlečíkem a Petrem Nikodémem. Nejsilnější divizi SuperBuggy opanoval Jakub Kubíček, druhý skončil Radek Jordák a třetí byl Roman Keřka. V divizi TouringAutocross exceloval celý víkend Václav Fejfar, který bral tento podnik jako přípravu na další evropské klání v lotyšském městě Bauska. V posledním kole finálové jízdy odstoupil po problémech s převodovkou a z nečekaného vítězství se tak mohl radovat Dušan Horčička. Stupně vítězů doplnil druhý Marcel Dlesk a třetí Jiří Bret.

Děkujeme pořadatelům z Autoklubu Nová Paka za skvěle připravený podnik a početnému zástupu fanoušků za úžasnou atmosféru.

 

Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
download udemy paid course for free
download mobile firmware
Download WordPress Themes

Sdílet