Ohlédnutí za Grand Veteran 2019

Minulý víkend byla oficiálně zahájena letošní sezona historických vozidel akcí Grand Veteran. Sobotní program pro všechny generace přilákal do areálu Psychiatrické nemocnice v Bohnicích tisíce lidí. Autoklub ČR připravil pro nejmenší návštěvníky možnost zajezdit si v dětských buginách. Zážitkem byla projížďka historickým autobusem a řada dalších doprovodných akcí. Autoklub ČR podpořil dobrou věc, při příležitosti Grand Veteran daroval na dětský pavilon Psychiatrické nemocnici Bohnice 20.000 Kč.

V neděli pak zamířili zájemci z řad účastníků Grand Veteran do klubového domu v Opletalově ulici, kde pro ně Autoklub ČR připravil prohlídku svého sídla, které v letošním roce slaví 90 let od svého otevření.

Letošní Grand Veteran byl příkladem dobré spolupráce mezi dvěma největšími subjekty sdružujícími kluby historických vozidel, tedy Federací klubů historických vozidel ČR a Autoklubu ČR.

free online course
download huawei firmware