Automobilist novým partnerem Autoklubu!

Autoklub ČR v letošním roce slaví 90 let od otevření klubového domu v Opletalově ulici v Praze a právě na základě této události se podařilo realizovat spolupráci s novým partnerem, kterým je společnost Automobilist.

Fanouškům umění spojeného s historií motoristického sportu jistě společnost, která si svými produkty získala celosvětové uznání, není třeba blíže představovat. Pro ostatní by však mohlo být překvapení, že své sídlo má v Praze. Právě v našem hlavním městě tvoří tým umělců, kreativních myslitelů a hlavně automobilových nadšenců jedinečné produkty odkazující na historii motoristického sportu. Úspěch si zajistili především dokonalou kombinací profesionálních fotografií a špičkové počítačové grafiky umožňující oživit kultovní momenty a znovu je připomenout v dnešní době.

Autoklub České republiky se snaží spojovat s těmi nejlepšími ve svých oborech. Pří přípravě speciálního plakátů k 90. výročí otevření klubového domu tedy byla společnost Automobilist jednoznačnou volbou. Nelehkého zadání se zhostil tým v čele s kreativním ředitelem Janem Rambouskem s opravdovou profesionalitou, na jejímž konci stojí jedinečný produkt. Ten potěšil na víkendovém reprezentačním plesu Autoklubu všechny hosty a brzy si ho bude moci zakoupit každý zájemce v naší nově připravované sekci plakáty.

Cílem snažení Autoklubu ČR však bylo přinést ještě něco navíc. A to především pro naše členy, nebo potencionální zájemce o členství. Do zápůjčky jsme získali tři jedinečné obrazy od partnera ve velkém formátu, které si můžete přijít prohlídnout k nám do klubového domu. Ještě zajímavější je však nový členský benefit, který opravňuje členy Autoklubu ČR k nákupu na www.automobilist.com/Store s parádní 10% slevou!

Zakoupit za takto zvýhodněnou cenu tak můžete kromě krásných obrazů i jedinečný plakát k 1000. Velké ceně Formule 1, která se pojede letos v dubnu v Číně. Autoklub ČR se tak svým plakátem k 90. výročí otevření klubového domu zařadil mezi velikány, kteří využili na památku významného jubilea právě společnost Automobilist. Věříme, že si při využití své členské slevy najdete mezi jejími produkty ten pravý a budete dalším spokojeným zákazníkem společnosti Automobilist.

Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
download udemy paid course for free
download samsung firmware
Download Nulled WordPress Themes

Sdílet