PRACOVNÍ SETKÁNÍ KLUBŮ AUTOKLUBU ČR

Ve středu 13. února 2019 se v klubovém domě uskutečnilo setkání klubů Autoklubu ČR. Uskutečnilo se poprvé a vedení Autoklubu ČR z něj hodlá vytvořit tradici. Pozvání na předsezónní jednání přijalo bezmála šedesát klubů ze všech koutů republiky.

Výkonný ředitel Autoklubu ČR Pavel Konečný představil novinky v systému členství. Nově lze získat členství kdykoliv v průběhu kalendářního roku s tím, že platí 365 dnů. Zástupci klubu se seznámili také s novými členskými benefity, které Autoklub ČR zajistil. Vedle výhodných asistenčních služeb je to například třicetiprocentní sleva na povinné ručení, o více než třetinu levnější pneumatiky a zlevněné vstupné na závody.

Registrací a správou nového informačního systému názorně provedla ve videospotu představitelka Elišky Junkové. Účastníci byli seznámeni také se záměrem programu podpory náboru nových členů. V závěru proběhla široká konstruktivní diskuze, ve které zazněly zajímavé podněty a dotazy.

V průběhu setkání si účastníci měli možnost prohlédnout expozici v salónku Grand Prix. Jeden ze zúčastněných klubů měl navíc příležitost vyhrát sadu pneumatik Michelin. I po oficiálním zakončení se ještě dlouhý čas v klubovém domě vedly debaty „autoklubáků.“

„Takovým setkáním chceme založit tradici, aby se neustále zlepšovala komunikace mezi centrálou a kluby. Je přínosné členům vysvětlit, co děláme a jaké máme záměry. A také aby se mohli napřímo zeptat, co je zajímá, vznést podněty a připomínky. Budeme se jimi pečlivě zabývat,“ zhodnotil Jan Šťovíček, prezident Autoklubu ČR.

Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
udemy paid course free download
download huawei firmware
Free Download WordPress Themes

Sdílet