ZÁSTUPCI AUTOKLUBU NA VRCHOLNÉM VZDĚLÁVACÍM SEMINÁŘI FIA

O uplynulém víkendu se v Ženevě konal seminář pro mezinárodní komisaře FIA. Od svého založení v roce 2017 se stal velmi oblíbenou vzdělávací událostí a příležitostí sdílet nejnovější zkušenosti. Jedním z přednášejících byl stejně jako v minulých dvou letech Jan Šťovíček, prezident Autoklubu ČR a soudce Mezinárodního odvolacího soudu FIA.

Přednáška Jana Šťovíčka nazvaná „Když se do věci vloží soud“ sklidila i letos velký ohlas mezi více než 200 komisaři mezinárodních podniků FIA z celého světa, protože přinesla odlišný pohled na jejich činnost právě z pozice odvolacího soudu. „V následné panelové diskuzi jsme pak s viceprezidentem FIA a dlouholetým komisařem Formule 1 Garrym Connellym, ředitelem právního odboru FIA Pierrem Kettererem, ředitelem závodů Formule 1 Charliem Whitingem a jedním z nejzkušenějších komisařů Jean-Francoisem Verouxem rozebírali vybraná ustanovení Mezinárodního sportovního řádu FIA a odpovídali na otázky účastníků semináře,“ uvedl Jan Šťovíček.

Na snímku z panelové diskuze zleva Garry Connely, Pierre Ketterer, Charlie Whiting, Jean-Francois Veroux a Jan Šťovíček.

Mezi účastníky byli také zástupci Autoklubu ČR Stanislav Minářík, Luděk Kopecký, Tomáš Kunc, Michal Marek a Jakub Vymazal, kteří jsou mezinárodními komisaři FIA a obsazují vrcholné mezinárodní podniky včetně závodů Formule 1.

Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
lynda course free download
download lenevo firmware
Download Nulled WordPress Themes

Sdílet