AKTUALITY Z 245. ZASEDÁNÍ PREZÍDIA AUTOKLUBU ČR

Ve středu 13. prosince 2017 se konalo 245. zasedání Prezídia Autoklubu ČR. V úvodu prezident Autoklubu ČR Jan Šťovíček zhodnotil kladně X. Výroční konferenci a poděkoval všem, kteří se na její přípravě a organizaci podíleli.

Členové Prezídia vzali na vědomí zprávy viceprezidentů Petra Moravce a Stanislava Kafky o činnosti výkonných výborů pro motocyklový a automobilový sport. Prezident Jan Šťovíček informoval o připravovaném jednání sportovních svazů ohledně řešení dotační situace.

Prezídium schválilo kooptaci Jana Riegra do Komise kartingu. V závěru prezident Jan Šťovíček informoval o přípravě nominace Autoklubu na pořádání Kongresu FIM Europe  2020 v České republice. Prezídium vzalo na vědomí návrh na změnu termínu výročních konferencí v měsíci květnu příslušného roku.

udemy paid course free download
download lava firmware