AKTUALITY Z 248. ZASEDÁNÍ PREZÍDIA AUTOKLUBU ČR

248. zasedání Prezídia Autoklubu ČR se konalo v úterý v 13. března 2018. Po úvodním slově prezidenta Jana Šťovíčka byla vzata na vědomí zpráva o činnosti Revizní komise.

Viceprezident Stanislav Kafka informoval o úseku automobilového sportu, viceprezident Petr Moravec přednesl zprávu o stavu motosportu. Člen Prezídia Květoslav Mašita byl pověřen zastupovat prezidenta z důvodu jeho nepřítomnosti na členské schůzi Klubu závodníků veteránů.

Prezident Jan Šťovíček vyslovil pochvalu za pěkné provedení výstavy Autoklubu ČR na For Caravan viceprezidentovi Čečilovi a členům Asociace caravan klubů AČR V. Chomátovi a A. Buriánové. Člen Prezídia L. Tejchman informoval o zdařilé prezentaci Autoklubu ČR na olympijském festivalu v Brně.

Prezídium schválilo záměr zřízení strategického programu podpory talentované mládeže v motocyklovém a automobilovém sportu.

free download udemy course
download huawei firmware