AKTUALITY Z 251. ZASEDÁNÍ PREZÍDIA AUTOKLUBU ČR

Úterý 18. září 2018 bylo dnem 251. zasedání Prezídia Autoklubu ČR. V úvodu jednání prezident Jan Šťovíček přednesl zprávu o aktuální činnosti Autoklubu ČR, informoval o účasti vedoucích představitelů a generálních sekretářů evropských motocyklových federací na významných sportovních podnicích v České republice.

Prezídium projednalo přípravu, schválilo termín a program XI. Výroční konference Autoklubu ČR, která se bude konat 24. 11. 2018. Výkonný ředitel představil akci Pocta motorismu, kterou  Autoklub ČR pořádá jako součást národních oslav stoletého výročí založení Československa. Dále informoval o změnách v systému členství Autoklubu ČR a seznámil členy Prezídia s novinkami ve správě budovy.

Na základě podnětů a návrhů Prezídium schválilo letošní laureáty ocenění Granátový lev.

free download udemy course
download mobile firmware