Vystavení licencí pro rok 2019

V pátek 14. 12. 2018 byla v informačním systému otevřena možnost žádat o vystavení licencí pro rok 2019.

Níže Vám představíme některé změny oproti roku 2018 (se kterými se již někteří z Vás mohli setkat, pokud žádali o licenci později v průběhu sezony):

• Platební brána pro platby licenčních poplatků a pojištění
Nyní lze platby provádět prostřednictvím platební brány (platba kartou). Tato volba Vám výrazně urychlí proces vystavení licence – oproti platbě převodem je platba provedena okamžitě on-line.

• Faktura se generuje až poté co jsou schváleny všechny podmínky pro vydání licence

• Anglická verze systému
Systém je nově k dispozici také v anglickém jazyce. Jazyk si snadno přepnete v horním menu. Jazyk notifikací, které systém odesílá e-mailem, si pak můžete změnit ve svém profilu.

• Přihlašovací jméno už nemusí být pouze e-mail
Nově si můžete při registraci do informačního systému zvolit své uživatelské jméno libovolně. Původní požadavek na přihlašování pomocí e-mailu komplikoval situaci především při tvorbě licencí pro děti a mládež jejich zákonnými zástupci. Pokud již svůj účet máte, můžete si uživatelské jméno snadno upravit ve svém profilu po přihlášení do systému.

• Sleva 5 % pro členy
Pokud jste členem Autoklubu České republiky nebo požádáte o týmové členství v rámci své žádosti o licenci, obdržíte od nás 5% slevu z poplatku za licenci jezdce.

• Nová pojištění pro motocykly (Evropa a Svět)
Z důvodu požadavku FIM na vysoké pojistné krytí při motocyklovém sportu, jsme pro vás připravili nový pojistný produkt, který využijete především k mezinárodní licenci.

• Změna licence (3x za sezonu)
Licenci lze v průběhu sezony změnit a to maximálně 3x (např. změna z národní na mezinárodní licenci apod.). Platit budete pouze rozdíl ceny původní a nové licence. Nově zvolenému typu licence je ale třeba také přizpůsobit pojištění.

• Nový typ licence soutěžících – sponzorská licence
O „firemní“ licenci může nyní požádat pouze firma s platným tuzemským IČ. Pro licence s libovolným názvem je určený nový typ licence „sponzorská“.

• Seznam všech pojištění uživatele
Každý uživatel má po přihlášení do systému k dispozici volbu „Má pojištění“, kde může jednoduše zjistit jaká pojištění má aktuálně aktivní, jaké jsou jejich pojistné limity a také si stáhnout kartičku pojištěnce.

• Změna pojištění v průběhu sezony
Pomocí funkce „Změnit licenci“ v detailu licence můžete provádět změny svých pojištění.

• Informace o příslušnosti ke středisku motocyklového sportu na PDF licenci
Pokud žádáte o licenci pro motokros, bude nově na Vaší PDF licenci uvedena také příslušnost ke středisku motocyklového sportu.

Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
lynda course free download
download lava firmware
Premium WordPress Themes Download

Další informace

/uploads/2018/12/vystaveni-licenci-pro-rok-2019.pdf

Sdílet