Vystavení licencí pro rok 2019

V pátek 14. 12. 2018 byla v informačním systému otevřena možnost žádat o vystavení licencí pro rok 2019.

Níže Vám představíme některé změny oproti roku 2018 (se kterými se již někteří z Vás mohli setkat, pokud žádali o licenci později v průběhu sezony):

• Platební brána pro platby licenčních poplatků a pojištění
Nyní lze platby provádět prostřednictvím platební brány (platba kartou). Tato volba Vám výrazně urychlí proces vystavení licence – oproti platbě převodem je platba provedena okamžitě on-line.

• Faktura se generuje až poté co jsou schváleny všechny podmínky pro vydání licence

• Anglická verze systému
Systém je nově k dispozici také v anglickém jazyce. Jazyk si snadno přepnete v horním menu. Jazyk notifikací, které systém odesílá e-mailem, si pak můžete změnit ve svém profilu.

• Přihlašovací jméno už nemusí být pouze e-mail
Nově si můžete při registraci do informačního systému zvolit své uživatelské jméno libovolně. Původní požadavek na přihlašování pomocí e-mailu komplikoval situaci především při tvorbě licencí pro děti a mládež jejich zákonnými zástupci. Pokud již svůj účet máte, můžete si uživatelské jméno snadno upravit ve svém profilu po přihlášení do systému.

• Sleva 5 % pro členy
Pokud jste členem Autoklubu České republiky nebo požádáte o týmové členství v rámci své žádosti o licenci, obdržíte od nás 5% slevu z poplatku za licenci jezdce.

• Nová pojištění pro motocykly (Evropa a Svět)
Z důvodu požadavku FIM na vysoké pojistné krytí při motocyklovém sportu, jsme pro vás připravili nový pojistný produkt, který využijete především k mezinárodní licenci.

• Změna licence (3x za sezonu)
Licenci lze v průběhu sezony změnit a to maximálně 3x (např. změna z národní na mezinárodní licenci apod.). Platit budete pouze rozdíl ceny původní a nové licence. Nově zvolenému typu licence je ale třeba také přizpůsobit pojištění.

• Nový typ licence soutěžících – sponzorská licence
O „firemní“ licenci může nyní požádat pouze firma s platným tuzemským IČ. Pro licence s libovolným názvem je určený nový typ licence „sponzorská“.

• Seznam všech pojištění uživatele
Každý uživatel má po přihlášení do systému k dispozici volbu „Má pojištění“, kde může jednoduše zjistit jaká pojištění má aktuálně aktivní, jaké jsou jejich pojistné limity a také si stáhnout kartičku pojištěnce.

• Změna pojištění v průběhu sezony
Pomocí funkce „Změnit licenci“ v detailu licence můžete provádět změny svých pojištění.

• Informace o příslušnosti ke středisku motocyklového sportu na PDF licenci
Pokud žádáte o licenci pro motokros, bude nově na Vaší PDF licenci uvedena také příslušnost ke středisku motocyklového sportu.

lynda course free download
download lava firmware