FILIP MAREŠ VÍTĚZEM SETKÁNÍ MISTRŮ

Setkání mistrů s hvězdami rally, rallycrossu a autokrosu ukončilo na autodromu v Sosnové letošní sezónu uvedených disciplín. Na sedmnáctém ročníku tohoto prestižního klání se s Fabií R5 letos naposledy představil Filip Mareš. Na sever Čech přijel v tradičních barvách ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAMu s velkými ambicemi a přáním ukončit sezónu vítězstvím.
 
Setkání mistrů je sice „pouze“ exhibičním podnikem, avšak vzhledem k jeho atraktivitě a hvězdnému obsazení je vítězství v něm velmi prestižní záležitostí.  V letošním ročníku bojovalo v rozjížďkách o nejlepší časy kvarteto Filip Mareš, Václav Pech, Jan Černý a nejmladší Petr Semerád. Filip Mareš v neděli zrychlil a s nejlepším dosaženým časem nastupoval do finálové jízdy proti Petru Semerádovi. Následovala dvě ostrá finálová kola, ze kterých vyšel vítězně právě Filip Mareš a úspěšně tak zakončil svojí premiérovou sezónu za volantem Fabie R5.
 
„Vítězství na Setkání mistrů si opravdu cením. Léta jsem do Sosnové jezdil obdivovat nejlepší jezdce od nás i ze zahraničí a letos měl poprvé možnost být na startu. Stejně jako v předešlých letech se Setkání mistrů jelo na čas a nám se už od nedělního rána dařilo být mezi nejrychlejšími. Okruh v Sosnové je docela specifický a musím přiznat, že mi chvíli trvalo, než jsem na něm našel tu správnou rychlost. Vítězství je každopádně skvělým způsobem, jak poděkovat fanouškům, kteří nás v průběhu sezóny hnali kupředu a především týmu a všem našim partnerům, kteří mně a mému spolujezdci Honzovi umožnili tuto sezónu absolvovat,“ hodnotí nedělní výsledek sedmadvacetiletý jezdec. „Jsem rád, že jsem měl v sobotu příležitost potěšit některé z partnerů svezením v naší skvělé Fabii. Myslím si, že to byl pro všechny příjemný zážitek. Setkání mistrů v Sosnové pro nás bylo příjemnou tečkou za premiérovou sezónou ve čtyřkolce a skvělý impulz do další sezóny,“ uzavírá vítěz 17. ročníku Setkání mistrů.
 
Pro Filipa Mareše, Jana Hlouška a celý ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAM byla účast na Setkání mistrů posledním podnikem v letošním roce.  
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy paid course free download
download samsung firmware
Download Best WordPress Themes Free Download

Sdílet