JAN DVOŘÁK – VSETÍNSKÉ ERZETY BUDÍ RESPEKT

Patnáctý ročník PARTR Rally Vsetín zakončí v sobotu 27. října letošní seriál A sport rallysprint série. I když se jedná o poslední podnik, můžeme očekávat velkou podívanou, protože v seznamu přihlášených je celkem 106 posádek. Se startovním číslem 31 uzavře svou první závodní sezónu také posádka Autoklub Peugeot Rally Talentu – Jan Dvořák a Jiří Kalkus s Peugeotem 208R2.

Jan Dvořák letos absolvoval čtyři podniky, a protože je v rally úplným nováčkem, šlo především o seznámení se s vozem a sbírání zkušeností. V průběhu sezóny si mohl vyzkoušet různý charakter tratí a v předposledním závodě v Jeseníkách se mu podařilo vystoupat až na páté místo ve třídě 6. Každý podnik byl pro něho novou výzvou a jinak tomu nebude ani ve Vsetíně.

 „Minulý týden jsme krátce testovali v Bělé pod Bezdězem, abychom se trochu rozjeli. Nakonec ale pojedeme s jiným vozem, protože ten náš je úplně zničený po havárii na slovenské Rally Košice. Do Vsetína se těším, i když nás čeká podle mého nejtěžší podnik sezóny. Charakter zdejších zkoušek je zcela odlišný od všech předcházejících závodů. Sledujeme počasí, zatím to vypadá na přeháňky nebo déšť. Osobně bych byl radši, mokro mi nevadí. Podle seznamu přihlášených se opět sejde velká konkurence i v naší třídě, tak to nebude vůbec jednoduché. Hošťálková a Semetín, to jsou legendární barumácké erzety, které jsou krásné, ale zároveň budí velký respekt,“ těší se na svůj poslední letošní start Jan Dvořák.
První rychlostní zkouška 15. ročníku Partr Rally Vsetín odstartuje v sobotu 27.10.2018 přesně v 10:00 hodin. Posádky letošního závěrečného sprintu čeká 70 kilometrů rychlostních zkoušek. 
Premium WordPress Themes Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
download udemy paid course for free
download lenevo firmware
Download Best WordPress Themes Free Download

Sdílet