DO ZÁVĚREČNÝCH ZÁVODŮ ROOKIES CUPU VYRAZÍ FILIP SALAČ Z PRVNÍ ŘADY

Ve španělském Aragónu tento víkend končí letošní sezóna seriálu Red Bull MotoGP Rookies Cupu, ve kterém Filip Salač stále bojuje o titul vicemistra. Do obou závěrečných závodů si vyjel start z první řady.

Sezóna 2018 v Red Bull MotoGP Rookies Cupu se chýlí ke konci. Tento víkend se závodníci přesunuli na Motorland Aragón ve Španělsku, kde je čekají poslední dva závody tohoto roku. Páteční program tradičně patřil dvěma volným tréninkům a kvalifikaci. Filip Salač se v trénincích pohyboval až za Top10, nicméně v kvalifikaci se mu podařilo zrychlit a je z toho třetí místo a start z první řady. Samozřejmě, že největší boj se očekává s bratry Öncü, protože Deniz má v šampionátu stejný počet bodů jako Filip.


Filip Salač po kvalifikaci uvedl:

Od prvního tréninku se mi moc nedařilo, protože jsem neměl na motorce dobrý pocit. Ve druhém tréninku se to trochu zlepšilo, ale stále to nebylo ono. V kvalifikaci byly v prvních kolech docela zmatky, protože jsme na sebe všichni čekali a nedalo se zajet rychlé kolo. Já jsem se pak rozhodl jezdit chvíli sám, ale motorka stále nebyla podle mých představ. Pohyboval jsem se kolem 10. místa, ale v předposledním kole jsem se chytil skupiny a podařil se mi zajet čas na třetí místo. Škoda toho, že mě jeden ze soupeřů zbrzdil, mohl jsem si tam nechat větší mezeru, ale to nevadí, třetí pozice je na zítra dobrá. Musíme ještě zlepšit nastavení motorky, protože vím, že se dá jet rychleji. Na závod se těším, bude to těžké, protože první tři jezdci bojujeme o druhé místo, ale snad to dobře dopadne.“

Free Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy paid course free download
download mobile firmware
Premium WordPress Themes Download

Sdílet