NAŠI PLOCHODRÁŽNÍ JUNIOŘI SI V DIVIŠOVĚ ROZDĚLILI VŠECHNY MEDAILE

Skvělým úspěchem českého mládí skončily boje plochodrážních nadějí o nejlepšího Evropana v kategorii do 125 ccm na stadionu v Divišově. Češi si rozdělili všechny medaile a to se doposud v historii tohoto šampionátu nikomu nepovedlo.

Na své dva krajany Jana Kvěcha a Filipa Šifaldu, kteří zvítězili v uplynulých dvou ročnících, navázal dvanáctiletý jezdec AK Markéta Praha Jaroslav Vaníček. Druhé místo obsadili stejně starý Bruno Belán z AK Slaný a bronzovou medaili si na domácí dráze vybojoval v prosinci teprve jedenáctiletý Vojtěch Šachl. Až za všemi našimi jezdci skončili ve finálové jízdě Brit Sam Mc Gurk, Polák Pawel Trześniewski a Němec Martin Hegener. Pořadatelům z AMK Divišov se povedlo připravit nádherné závody a to ocenilo všech devatenáct účastníků. Je velmi potěšitelné, že všichni naši jezdci sedlali motocykly české výroby Shupa a měli od výrobce podporu jako skuteční tovární jezdci. 

České republika je významným pořadatelem mistrovských závodů juniorů mezinárodní motocyklové federace, v letošním roce jich pořádá celkem pět. S takovýmto počtem se řadí k absolutní pořadatelské špičce akcí pro mládež.  Výsledky našich nejmladších borců jsou nejlepší odměnou za tuto skvělou práci.
My přidáváme poděkování pořadatelům a velkou gratulaci všem jmenovaným jezdcům.
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
free download udemy course
download xiomi firmware
Download Best WordPress Themes Free Download

Sdílet