JAN DVOŘÁK – PŘESTÁVKU JSME VYUŽILI K TRÉNINKU

Po více než dvouměsíční pauze pokračuje na Invelt Rally Pačejov projekt Autoklub Peugeot Rally Talent. Posádka Jan Dvořák – Jiří Kalkus startovala naposledy ve Vyškově a dlouhou přestávku věnovala především přípravě na další start s vozem Peugeot 208R2.

 „Z Vyškova jsme si odvezli spoustu informací o tom, co musíme dál v rámci naší přípravy dělat. Proto jsme s Jirkou byli v Hustopečích a na Bohemce, kde jsme odjeli všechny seznamovací jízdy, a mohli si vyzkoušet přípravu rozpisu na těchto soutěžích. Udělali jsme v něm určité změny, aby nám lépe vyhovoval. Protože jsou prázdniny, máme konečně dost času na posílení naší fyzické kondice. Velmi přínosné pro nás bylo soustředění s Filipem Marešem, kde jsme se mimo jiné věnovali pečlivému rozboru onboardů z předcházejících závodů. To je k našemu posunu obzvlášť důležité. Ve středu jsme pak s týmem BRYNDA Racing testovali. Po dlouhé době jsem zase mohl řídit závodní speciál Peugeot 208R2 a mám z toho poměrně dobrý pocit. Podařilo se nám zrychlit, věřím, že i rozpis máme lépe připravený a tak doufám, že všechno dokážeme zúročit už v Pačejově,“ těší se na svůj další start Jan Dvořák.
Invelt Rally Pačejov 2018 odstartuje v sobotu 28. července v 08:30 hod na náměstí v Horažďovicích, pro posádky je připraveno celkem 73 kilometrů rychlostních zkoušek.
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
udemy course download free
download xiomi firmware
Download Premium WordPress Themes Free

Sdílet