46. Národní sraz Asociace caravan clubů Autoklubu ČR

Členové a příznivci Asociace caravan clubů Autoklubu ČR se v letošním roce sjeli ve dnech 5. – 8. července 2018 do motokrosového areálu v Kramolíně u Nepomuku. Pořádaní největší akce karavanistického hnutí se zhostil Caravan club Plzeň v AČR, který v průběhu čtyř dní připravil
pro všechny účastníky několik výletů a exkurzí po celém Plzeňském kraji. Každý den byl pro všechny účastníky připravený večerní program s hudebním doprovodem.
Slavnostní zahájení se konalo ve čtvrtek v podvečer za účasti zástupců Autoklubu ČR.
Celkem se na národním srazu prezentovalo 104 posádek, včetně polských a slovenských sousedů.
V sobotu se k účastníkům připojil prezident Autoklubu ČR, JUDr. Jan Šťovíček, který se účastnil
i nedělního zakončení srazu, kdy všem poděkoval a popřál šťastnou a bezpečnou cestu domů.
lynda course free download
download samsung firmware