JARNÍ PROJEKT „ZAČNĚME SPOLU ANEB KOLAMA DOLŮ:“ BYLO PLNO!

Za účasti ředitele služby dopravní policie plk. Tomáše Lercha proběhlo v sídle Autoklubu ČR závěrečné hodnocení projektu „Začněme spolu aneb kolama dolů.“ Projekt byl zaměřen na zvýšení bezpečnosti motorkářů, v jeho průběhu byly prezentovány nové bezpečnostní prvky a hlavně ukázky z kurzů zdokonalovací jízdy, které jsou pro motorkáře důležité zejména na začátku sezóny. Projekt probíhal ve spolupráci Policie ČR a Asociace center pro zdokonalovací výcvik řidičů Autoklubu ČR.

Projekt odstartoval 22. dubna 2018 srazem motorkářů v Pardubicích, odkud jeli společně za doprovodu dopravních policistů na polygon ve Vysokém Mýtě. V areálu výcvikového centra proběhly ukázky a aktivní trénink bezpečné jízdy. Obdobný program se konal v následujících týdnech postupně ve všech centrech pro zdokonalovací výcvik řidičů po celé republice. Naposledy třetí červnovou neděli na polygonu v Příbrami, kde byla opětovně zcela naplněna kapacita jízdy. 

Velký zájem motorkářů o tento projekt potěšil ředitele služby dopravní policie plk. Tomáše Lercha i prezidenta Autoklubu ČR Jana Šťovíčka. „Připomenout si po zimní přestávce pravidla bezpečné jízdy a zároveň využít možnosti zdokonalit se v ovládání motocyklu je určitě dobrým krokem ke zvýšení bezpečnosti nejen samotných motorkářů. Chtěl bych ocenit i vynikající spolupráci s Asociací center pro zdokonalovací výcvik řidičů Autoklubu ČR. Prezentace na všech polygonech byla profesionální a zajímavá, což dokládá i pozitivní ohlas motorkářské veřejnosti. Byl bych rád, aby se z tohoto pilotního projektu stala každoroční akce na úvod motorkářské sezóny,“ uvedl plk. Tomáš Lerch. „Natrénovat si zvládnutí krizových okamžiků, které vás mohou potkat na silnici, za dohledu instruktorů a dopravních policistů, je určitě neocenitelnou zkušeností. Prevence nehod a větší bezpečnost, to je cíl tohoto projektu, na kterém se podílíme s dopravní policií. Jsme rádi, že můžeme přispět k její každodenní práci,“ řekl Jan Šťovíček, prezident Autoklubu ČR. 
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
udemy paid course free download
download karbonn firmware
Download Premium WordPress Themes Free

Sdílet