RYCHLÉ PEUGEOTY MÍŘÍ DO MLADÉ BOLESLAVI

Čtyřicátým pátým ročníkem Rally Bohemia vstupuje Mistrovství ČR v automobilových rally do své druhé poloviny. Tradičně pestrá startovní listina slibuje atraktivní podívanou ve všech vypsaných třídách. Také „dvoukolky“ jsou velmi vyrovnané a součástí této skupiny je samostatně hodnocený seriál PEUGEOT RALLY CUP CZ. 

Posádky tohoto poháru svádějí divoké souboje nejen mezi sebou, ale také s ostatními jezdci třídy 6. A na Bohemce budou mít velmi pestrou konkurenci. Kromě Simona Wagnera přijede také jeho starší bratr Julian, který v Peugeot Rally Cupu startoval v minulém roce. Talaš, Dohnal, Barčák, Cais, Knápek a Brož. Ti všichni mohou pomýšlet na přední příčky ve skupině 2WD a třídě 6. 

V seriálu Peugeot Rally Cup bude kvůli zranění nadále scházet Lumír Firla, ale ostatní jezdci ho určitě zdárně zastoupí. Největší souboje lze očekávat mezi Honzou Talašem, René Dohnalem a Julianem Wagnerem. Toto trio ještě doplní Tomáš Knápek a Matěj Kamenec.  

“Bohemka pro mě znamená nejméně známé prostředí v rámci českého mistráku. Jeli jsme tady pouze jednou v roce 2015. O to důslednější musí být příprava. Mám velký respekt z tradičních dlouhých erzet, na těch městských je zase hodně obrubníků a kontakt s nimi znamená minimálně velkou ztrátu nebo odstoupení ze soutěže. Chci tím říci, že se budu snažit jet hlavou a Bohemku hlavně dokončit. Potřebujeme sebrat co nejvíce bodů do celkového hodnocení, lámat chleba se bude na Barumce,“ neskrývá svou taktiku René Dohnal.
Průběžný lídr seriálu Peugeot Rally Cup – Jan Talaš doplňuje: „Po pravdě musím říci, že mně osobně Bohemka úplně nesedí. Jel jsem tady jen jednou a tenkrát jsem nedojel do cíle. Takže s charakterem tratí, který je naprosto odlišný od ostatních podniků, nemám žádné zkušenosti. Jsou tady specifické zatáčky a ke všemu se velmi často a velmi rychle mění počasí. Silné dešťové přeháňky jsou tady vyhlášené, takže může rozhodnout také pneumatiková loterie. I když nás není tolik jako v Hustopečích, jedou zde samí kvalitní jezdci, takže se opět schyluje k velkým soubojům.“
Rally Bohemia odstartuje první diváckou speciálkou v Mladé Boleslavi v sobotu krátce před desátou hodinou dopolední. Součástí podniku je také MČR historických automobilů, Rally legend a Eco rally.

Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
download udemy paid course for free
download coolpad firmware
Premium WordPress Themes Download

Sdílet