ZASNĚŽENÉ PORTUGALSKÉ FINÁLE ONDŘEJE SMETANY

V portugalském Montalegre se o tomto víkendu konal druhý podnik Mistrovství světa a Mistrovství Evropy v rallycrossu. Místní počasí připravilo pro jezdce velké překvapení v podobě hustého sněžení v nedělní finálový den. Veškeré zkušenosti ze suchých sobotních rozjížděk vzaly za své a kluzká trať tak prověřila všechny postupující jezdce.

V rámci Mistrovství Evropy v kategorii Super 1600 ERX se do finále probojovali dokonce dva čeští závodníci. Ondřej Smetana s Fordem Fiestou a Václav Veverka na Peugeotu.
Dramatické finále odstartovalo za vydatného sněžení, Ondřej Smetana nezaváhal a v náročných podmínkách dokázal čtyři kola diktovat tempo celé skupině. V posledních dvou kolech se před něho dostal nejdříve Artis Baumanis a potom ještě Espen IsaksaetreKonečné třetí místo v cíli je však úžasným výsledkem nejen pro Ondru Smetanu, ale také pro celý český motosport.

Mistrovství světa v divizi Supercars WRX ovládl úřadující mistr světa Johan Kristoffersson, který s přehledem zvítězil. Druhé místo obsadil Sébastien Loeb a na třetí pozici dokončil finálovou jízdu týmový kolega Johana Kristofferssona, Petter Solberg.
Autor: Jan Koudelka

Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
free download udemy paid course
download karbonn firmware
Download Nulled WordPress Themes

Sdílet