Sobotní premiéra letošní sezony Flat track a veteránů v Pardubicích

Pardubický plochodrážní stadion má za sebou první závodní den. Na jeho ovále se v sobotu 14. dubna 2018 představilo celkem padesát pět závodníků ze sedmi zemí, kteří bojovali v pěti kategoriích o body do Mistrovství České republiky Flat tracku a Evropské veteránské série

Celkem třicet šest jízd rozhodlo o tom, že do elitního seriálu Flat tracků nejlépe vstoupil Pavol Pučko, který vyhrál před Danielem Plecháčem a Jiřím Krausem. Ve druhé kategorii nazvané Classic vybojoval prvenství Aleš Plecháč před Jakubem Matějíčkem a Jiřím Mikšovským. Pohárovém závodu veteránských motocyklů vévodil Jaroslav Franců před Synem a Otcem Slezákovými
Evropskou veteránskou sérii ovládl ve dvoutaktech Němec Wolfgang Barth před Britem Kevinem Teagrem a Němcem Franzem Greiselem. Ve čtyřtaktech naopak vládli Holanďané. Závod vyhrál Henk Snijder před krajanem Martinem Cazemierem, třetí skončil Brit Graeme Brown