Jarní Camp autocrossové akademie 2018

Klub mládeže v AČR ve spolupráci s Autoklubem České republiky a Automoto klubem v AČR Dobřany pro Vás připravil Camp autocrossové akademie na závodišti v Dobřanech v Orlických horách. Kurz je určený pro nováčky, ale i závodníky ve věku 5–14 let a pro účastníky autocrossové akademie.

Kurz bude obsahovat teoretickou část, kde budou účastníci seznámeni s bezpečnostními prvky na závodní trati, s pravidly a organizací autocrossových závodů, a dále praktickou část, která bude představovat jízdu v závodním speciálu, přípravu samotného speciálu na závod a základní údržbu. Účastníci budou rozděleni do skupin a budou se střídat na jednotlivých stanovištích (učebna, závodní trať). Každý den bude na programu minimálně pět tréninků po 10 minutách. Večery budou patřit zábavě, a to nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče. Kurzu se zúčastní 2 současní jezdci MMČR i ME v autocrossu a na trati bude ukázka Junior Buggy.
Místo konání: Autocrossový areál Dobřany v Orl. horách
Termín: 26. – 27. květen 2018

Více informací o Campu najdete na stránkách Klubu mládeže v AČR.
V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte Jakuba Vymazala (email: jakub.vymazal@gmail.com).