Zemřel Vlastimil Hlous

Se zármutkem oznamujeme, že svůj poslední závod dojel Vlastimil Hlous, velký kamarád a oblíbenec celého motokrosového depa v 60. -70. letech.
Zemřel po krátké nemoci ve věku 72 let.
Vlasta začínal s endurem v letech 1963-1964, od roku 1965 se věnoval pouze motokrosu. Nejdříve v RH Plzeň, na vojně RH Ústí n/Labem, po vojně v RH Praha.

V letech 1967-1968 byl čsl. reprezentantem a společně s Karlem Konečným, Zděnkem Strnadem a Janko Polášem se zúčastňoval MS ve tř.250. V roce 1968 měl na MS v Holicích vážný úraz a na motokrosové tratě se vrátil až v roce 1970.

V 70-letech pravidelně reprezentoval ČSSR na „Dunajském poháru“. Ke konci sedmdesátých let přešel do tř.500 ccm a pravidelně se zúčastňoval MR. Po celou dobu jeho závodní činnosti vždy patřil minimálně do TOP 10 v ČSSR

Do roku 1983 pracoval jako dřevorubec, po roce 1983 přešel OÚNZ Plzeň-sever jako řidič sanitky, kde působil až do důchodu.

Autoklub ČR tímto vyjadřuje soustrast celé jeho rodině a blízkým přátelům. Čest jeho památce.

Poslední rozloučení proběhne pouze v kruhu rodinném.

udemy free download
download mobile firmware