Víkendová školení Off-Road

V sobotu dne 3. března 2018 od 10 hod. proběhlo v budově Autoklubu ČR školení jezdců Off-Road (Rallycross, Autocross). Za účasti velkého počtu jezdců byly důkladně probrány sportovní řády a propozice pro nastávající sezónu 2018. Byly diskutovány problémy z loňské sezóny mezi jezdci, činovníky a pořadateli s cílem zkvalitnit závody v nové sezóně s větším ohledem na bezpečnost závodníků. 


Ve dnech 9. a 10. března 2018 proběhlo
školení pořadatelů a činovníků Off-Road (Rallycross, Autocross) v prostorách Hotelu „Pošta“ v Sobotce u Jičína. Pořadatelé závodů ME a MMČR z České Republiky z disciplín Autocross a Rallycross probrali s pořadateli závodů Racer Buggy sportovní řády a propozice pro nastávající sezónu 2018. Byly promítány modelové situace kolizních problémů při závodech ze sezony 2017 a vysvětleny možnosti řešení ze strany Ředitelů závodu a Sportovních komisařů v rámci sjednocení rozhodování. Jako hosté se dvoudenního pracovního školení zúčastnili členové prezídia AČR, viceprezident Stanislav Kafka a Ladislav Tejchman.
V neděli dne 11. března 2018 od 10 hod. proběhlo v budově Autoklubu ČR školení traťových komisařů Off-Road (Rallycross, Autocross), kde za účasti zhruba 50ti členů, byly jednotlivými školiteli prezentovány modelové situace řízení závodu, nehod a výjezdu záchranných složek, ukázky použití vysílaček, bezpečnost při závodě, vlajková signalizace atd.
Poslední školení Off-Road pro rok 2018 bude školení jezdců Racer Buggy ve dnech 7. a 8. dubna 2018, které bude Středisko mládeže v AČR pořádat v Sedlčanech.
Autor článku: Milan Tejchman
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes
udemy course download free
download samsung firmware
Premium WordPress Themes Download

Sdílet