Zasedání Komise Off-Road

Dne 17. února 2018 proběhlo první letošní zasedání Komise Off-Road. V úvodu byly projednány zprávy z Prezídia AČR, FIA Off-Road komise, z Výkonného výboru automobilového sportu a ze slavnostního vyhlášení Mistrů světa v Rallycrossu a Mistrů Evropy v Autocrossu a Rallycrossu.

Dalším bodem programu bylo upřesnění závodního kalendáře. Na základě rozhodnutí pořadatelského klubu (Autoklub Česká Lípa v AČR) byl zrušen červnový závod, který se měl započítávat do Zóny střední Evropy a Mezinárodního mistrovství ČR v Rallycrossu
Byla odsouhlasena Reprezentace Off-Road (Autocross a Rallycross) pro rok 2018 s tím, že podpora se vztahuje pouze pro závody MS a ME.
Pro rok 2018 nebude vyhlášen „Pohár střediska mládeže“ určený pro třídy Racer Buggy. Jako náhrada se pojedou dva dvoudenní závody v Dobřanech v Orlických horách, které se budou započítávat do Mistrovství ČR pro dané třídy.
Autocrossová akademie, která probíhá v rámci Olympijského festivalu 2018 v Brně, byla vyhodnocena kladně, dělá skvělou reklamu jak Autocrossu, tak celému Autoklubu ČR.
Komise Off-Road AČR provedla poslední čtení a úpravu NSŘ a Standardních propozic Autocrossu a Rallycrossu a odsouhlasila složení programu a lektorů pro nadcházející školení jezdců, školení činovníků a školení traťových komisařů. 

Download Best WordPress Themes Free Download
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
lynda course free download
download micromax firmware
Free Download WordPress Themes

Sdílet