Autokrosová akademie 2018 startuje a hned na brněnském Olympijském festivalu

V rámci Olympijského festivalu se u příležitosti olympiády v Pchojngčchangu 2018 otevřou brány Výstaviště Brno, kde se po dobu 17 dní budou setkávat sportovní nadšenci a fanoušci českých sportovců, aby společně fandili národní reprezentaci a sami si aktivně zasportovali. Autokrosová akademie u toho nebude chybět. 

Jedno ze sportovišť bude věnováno právě autokrosu a mladým talentům, kteří projeví zájem tento sport provozovat na vysoké úrovni. Autokrosová akademie je určena pro dětmi ve věku 5-8 let, ty si pak mohou vyzkoušet jízdu v buggy kategorie Racer Buggy 160. Dětem bude na místě zapůjčena homologovaná kombinéza, helma, nákrčník, rukavice i závodní obuv. 

Úkolem mladých závodníků je prokázat talent v ovládání buggy a zájem o autokros. Ti nejlepší postoupí do druhého kola, které se bude konat koncem roku 2018. Ve druhém kole budou vyhlášeni ti nejlepší a odměnou jim bude podpora Autoklubu ČR v soubojích o titul Česká trofej v sezóně 2019.
Seriál prvních kol autokrosové akademie bude pokračovat na vybraných autokrosových podnicích a dalších akcích během celého roku 2018. O termínech a místech akcí, kde bude autokrosová akademie pro zájemce připravena vás budeme vždy předem informovat.

Otevírací doba Olympijského festivalu od 9.2. – 25. 2. 2018:

Neděle – Čtvrtek: 9:00-19:00
Pátek – Sobota: 9:00-21:00

Otevírací doba autokrosové akademie 9.2. – 25. 2. 2018 :

Každý den: 9:00-17:00

Máte-li zájem, přijďte se podívat a případně zkusit talent vašich dětí. Těší se na Vás kolektiv Klubu mládeže AČR.
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy paid course
download redmi firmware
Download Best WordPress Themes Free Download

Sdílet