V sídle FIA proběhl Seminář pro disciplíny OFF-ROAD

Ve dnech 26. – 27. ledna se členové Komise Off-Road s pořadateli Mistrovství Evropy v Autocrossu zúčastnili v pařížském sídle FIA seminářů týkajících se Autocrossu, Rallycrossu a Technické problematiky. Se zástupci komise FIA-OFFROAD Wlodkem Szaniawskim (POL) a Franzem Landaufem (AUT) se detailně probraly změny v pravidlech Autocrossu, vyhodnotili se jednotliví pořadatelé Mistrovství Evropy v Autocrossu a v závěrečné diskusi účastníci společně projednali problémy s pořádáním závodů a jejich možná řešení.

Během semináře o Mistrovství Světa v Rallycrossu bylo prezentováno obecné shrnutí sezony, změny předpisů na nadcházející sezonu, vize ze strany promotéra (IMG), časoměřičská práce, představení FIA mobilního video kontrolního centra a práce týmu vzhledem k ředitelství a sportovním komisařům. 
V rámci technické části, kterou vedl technický poradce FIA Karl-Heinz Goldstein (DEU) byly techničtí komisaři seznámeni se změnami v Rallycrossu pro rok 2018 a důležitými body stávajících předpisů. Dále byly rozebírány požadavky na zabezpečení technickými komisaři a jejich práci. 

Závěr pracovního víkendu se nesl ve slavnostním duchu. Byli oceněni nejlepší jezdci disciplín Off-Road a za Českou Republiku si trofeje převzali  Aleš Fučík, Petr Samohýl, Otakar Výborný, Petr Nikodém, Milan Vaněk a v soutěži národů vítězná Česká Republika. 
Fotogalerie ZDE.
Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
lynda course free download
download samsung firmware
Download WordPress Themes Free

Sdílet