První závod motoskijöringu je tady!

Vzhledem k velké oblevě na celém území ČR je problém závody uspořádat. Je potěšitelné, že první závod „Orion – Shiva KTM Cup 2018“, plánovaný na tuto sobotu 27. ledna 2018 v Horním Městě, pořadatelé pilně připravují. 


Letošní seriál Mistrovství ČR v motoskijöringu 2018 tak bude konečně zahájen. Předchozí závody musely být díky nepřízni počasí zrušeny. V Horním Městě v prostředí sportovního areálu u místní školky se už jelo mnohokrát a vždy to byly pěkné závody. Diváci určitě uvidí dramatické souboje mezi našimi nejlepšími jezdci. Do Mistrovství ČR přešlo několik nových jezdců a lyžařů z Orlického poháru, jejichž výkony budou určitě oživením seriálu. Do Mistrovství ČR se také vrací po kratší pauze dobřanští jezdci Josef Švorc s Josefem Drašnarem, kteří získali mistrovský titul v roce 2007.
Pořadatelé samozřejmě nezapomínají ani na hobby jezdce v
Orlickém poháru, kteří v Horním Městě pojedou také svůj letošní 1. závod. V obou kategoriích se pojedou po dopoledních trénincích kvalifikační jízdy, z nichž nejlepší postoupí do finálových jízd. 
Start 1. kvalifikační jízdy je ve 12:30 hodin, finálové jízdy začnou kolem 14:30 hodin. Loňské prvenství v zimní mlze vybojovali Lukáš Mohaupt s Václavem Hotovým, na které se jejich příznivci mohou těšit i letos, stejně jako na loňské mistry Patrika a Miroslava Šrolera a na další jezdce. I letos pořadatelé připravili pro jezdce a všechny diváky bohaté občerstvení včetně domácí zabijačky.
Závod plánovaný na neděli 28. ledna 2018 v Klášterci nad Orlicí pořadatelé ruší. Na jejich trati to prostě nejde, vidíme všichni, jaké je momentálně počasí, které příliš zimu nepřipomíná.

Autor: Josef Vašíček
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Download Premium WordPress Themes Free
udemy paid course free download
download lenevo firmware
Download Best WordPress Themes Free Download

Sdílet