Zástupci Autoklubu ČR se sešli s představiteli města Liberce

Ač se zatím v České republice nezávodí, motoristický sport a vše kolem motorismu samozřejmě žije a řeší nejenom věci současné, ale především budoucí. Autoklubu České republiky a jejím klubům jde samozřejmě o co nejširší spolupráci se všemi důležitými subjekty. Proto nás velmi potěšilo, že si během právě uplynulých dní udělali na nás čas i významní představitele největšího města severních Čech. Zástupce motoristického sportu přijal v minulých dnech v reprezentačních prostorách liberecké radnice primátor Tibor Batthyány a náměstek Tomáš Kysela

Delegaci AČR vedl viceprezident pro motocyklový sport Petr Moravec a ten spolu se zástupci místních klubů diskutovali s představiteli města nejenom o podpoře pro významné sportovní akce, ke kterým patří červnové semifinále mistrovství světa jezdců do 21 let na ploché dráze pořádané místním plochodrážním klubem, ale samozřejmě se řešili i problémy dalších motocyklových a automobilových závodů na území tohoto města.
Potěšitelné bylo, že všichni zúčastnění však nemluvili jenom o sportu, ale také o podpoře dalších aktivit ať již ve výchově mladých motoristických sportovců, tak i ve veteránském hnutí či kolem místního autocampingu. Samozřejmostí byla i snaha najít vzájemnou podporu v oblasti všeobecného motorismu.
Všichni zúčastnění se shodli na tom, že je jejich zájmem, aby spolupráce ve všech oblastech byla bez problémů a jak město, tak i AČR mají zájem na co nejužší spolupráci, která bude v oblasti projednaných okruhů ku prospěchu všech. Což je samozřejmě dobrá zpráva pro všechny motoristy a věříme, že i občany Liberce.
Fotogalerie: Jana Kodymová 
Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
lynda course free download
download mobile firmware
Download WordPress Themes

Sdílet