PAVEL URBAN

Po dlouhé a těžké nemoci nás opustil v pondělí 25.prosince navždy opustil výborný kamarád, kolega a skvělý člověk, pan Pavel Urban.

Pavel byl člověk, který žil a dýchal pro humpolecký automotoklub, ale nejen pro něj. Nezkazil žádnou legraci, nedokázal nikomu odmítnout pomoc a byl velice přátelský. Miloval autokros a byl pro něj ochotný obětovat cokoli, včetně svého času. V Humpolci, kde byl dlouholetým členem, působil spoustu let jako vedoucí trati a techniky, mimo to pár let řediteloval dětské závody, ale hlavně to byl ohromný tahoun. Na humpoleckém autokrosovém areálu odpracoval tisíce brigádnických hodin, ke kterým dokázal strhnout lidi kolem sebe. Práci pro klub se věnoval do posledních sil i přes to, že mu poslední dobou hodně ubývali. S partou humpoleckých nadšenců rád jezdil na autokrosové závody, jak republikové, tak i evropské. Na těchto závodech nikdy neopomenul obejít depo a pozdravit se s jezdci a lidmi kolem závodů, u kterých byl pro svou spontánnost, lidskost a lásku k autokrosu velice oblíben.

Poslední rozloučení s panem Pavlem Urbanem proběhne dne 30. prosince ve 12:00 hodin obřadní síni v Humpolci.

Autoklub České republiky vyjadřuje upřímnou soustrast celé jeho rodině, přátelům a humpoleckému týmu.