Podpis Memoranda o spolupráci s Federací klubů historických vozidel ČR

Velmi důležitým krokem pro spolupráci v oblasti veteránského hnutí bylo podepsání Memoranda o spolupráci mezi Autoklubem ČR, Asociací Veteran Car Clubů AČR a Federací klubů historických vozidel ČR. Memorandum 11. října 2017 podepsal JUDr. Jan Šťovíček, Ph.D., prezident AČR, Mgr. František Čečil, předseda AVCC AČR a Ing. Pavel Fiala, prezident FKHV. Memorandum se týká všech oblastí veteránského hnutí, zejména společného pořádání veteránských akcí, činnosti při úpravách legislativních předpisů, problematiky testování HV a v neposlední řadě vzájemná marketingová spolupráce.
Federace klubů historických vozidel ČR z.s. je Národní autoritou FIVA pro Českou republiku a je proto garantem procesu testování HV, je také partnerem pro jednání o změnách v legislativě týkající se provozu a vlastnictví HV. Autoklub ČR, jako sportovní motoristická autorita, se svým pobočným spolkem AVCC AČR vnášejí do spolupráce sportovní prvky, které do veteránských akcí bezesporu také patří.
Vzájemná spolupráce vyjádřená a potvrzená memorandem povede k dalšímu rozvíjení společných veteránských akcí.

download udemy paid course for free
download lenevo firmware