Potvrzeno, sečteno do roku 2020 se závody Mistrovství světa v motokrosu budou konat i v České republice

Loketská trať bude po další tři roky hostit závody mistrovství světa v motokrosu. Dohodli se na tom zástupci Autoklubu Loket v AČR s promotérem seriálu Giuseppe Luongem ze společnosti Youthstream.

Smlouva byla společně podepsána u příležitosti Motokrosu Národů konaného v Matterley Basin o právě uplynulém víkendu. Fanoušci motokrosu se tak mohou opět těšit na vrchol sezóny uprostřed léta. V plánovaném termínu konání, který je předběžně stanoven na 22. července 2018 se do Lokte kromě nejrychlejších motokrosových jezdců planety chystá také finále Mistrovství Evropy kategorií 65ccm, 85ccm a závod mistrovství světa žen.

download udemy paid course for free
download intex firmware