Autoklub prezentoval své projekty na Barumce

Víkendovému rally šílenství na zlínské legendární Barum Czech Rally Zlín 2017 jsme nemohli stát stranou a tak jsme využili početné divácké zastoupení a věnovali se důležitým projektům zrozeným v našem baráku i mimo něj.


Snad největší úspěch mezi rodinami s dětmi měla, stejně jako minulý rok, Kartingová akademie. Děti se na parkovišti v ulici Březnická učili ovládat závodní motokáry a na připravené krátké trati pak okusily jízdu jako na závodišti. Každoročně má akademie velký ohlas a za minulý rok jsme tímto způsobem přivedli k závodění deset malých dětí. Tento víkend se motokáry pod vedením závodníka Honzy Midrly a jeho týmu vyzkoušelo celkem 44 dětí. V průběhu výuky mohly rodiče navštívit Peugeot Truck, který byl přistaven hned vedle stanoviště akademie, kde si návštěvníci mohli vychutnat kávu a dopřát malé občerstvení. Dětem, které věkem do výuky jízdy na motokárách nespadaly, zde připravil náš partner Peugeot zábavu v podobě autíček na dálkové ovládání a herní konzoly. Vystavené nejnovější modely Peugeot pak zajímaly především tatínky. 
 
V centru města, kde bylo velice rušno především v pátek při slavnostním startu, návštěvníci mohly využít bezplatného orientačního měření zraku v rámci našeho partnerského projektu SLEPÍ VRAZI. Lidé tuto aktivitu vítali, neboť v této rychlé době těžko hledají čas k návštěvě optika či očního lékaře. Zde se na místě celkem 114 respondentů dozvědělo během pěti minut, zda potřebují oční korekci a v jakém rozsahu, případně zda svojí optiku mají vzhledem k naměřené kvalitě vidění správně nastavenou. Cílem projektu SLEPÍ VRAZI je v první řadě správné vidění všech řidičů, kteří denně vyráží na silnice a podpora bezpečnosti silničního provozu. 
Již druhým rokem podporujeme projekt Jedu na dřeň. Celkem 276 nových potencionálních dárců kostní dřeně přibylo v průběhu zlínského závodního víkendu v Českém národním registru dárců kostní dřeně. Možnosti zápisu do Českého národního registru dárců dřeně zdaleka nevyužívají pouze návštěvníci akcí, ale sami závodníci a jezdci, kteří tak jdou příkladem. Registr má k dispozici již řadu z nich a my děkujeme také návštěvníkům, kteří si ve svém nabitém programu, který jim BCRZ nabízí, našli čas a udělali dobrou věc. 
Hojné publikum rally pro nás bylo velkým potenciálem pro prezentaci dalšího kola AUTOKLUB PEUGEOT RALLY TALENT 2018 a tak jsme v davu nadšených fanoušků, jásajících kolem závodních automobilů, rozdávali letáky s informacemi o soutěži a věříme, že se nám podařilo některé z nich zlákat a do soutěže se přihlásí. Z minulého kola soutěže náš tým úspěšně a s perfektními výsledky reprezentuje Filip Mareš a to nejen na tuzemských tratích. Z Barum Czech Rally Zlín si právě tento Talent odváží hned několik trofejí v podobě 2. místa ve FIA ERC v kategorii U27, domácí titul ve 2WD, třídě 6 i z Peugeot Total Rally Cupu. Registrace pro AUTOKLUB PEUGEOT RALLY TALENT 2018 končí dne 29. srpna 2018 a její další průběh můžete sledovat na stránkách www.ralltalent.cz.
Organizátorům se Barum Czech Rally Zlín 2017 vydařila a její skvělou atmosféru doporučujeme nejen rally fanouškům. 
Download Premium WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
udemy free download
download intex firmware
Download WordPress Themes

Sdílet