Autoklub Junior Team 2017 má své reprezentanty

Autoklub Junior Team má pro letošní sezonu nové tváře. Jednotlivé sportovní svazy automobilových disciplín nominovaly vždy jednoho mladého závodníka, u kterého je předpoklad dalšího závodního růstu. Zařazením do Autoklub Junior Teamu získávají jeho reprezentanti finanční podporu z prostředků poskytnutých Autoklubu ČR Českým olympijským výborem. Letošními juniory Autoklubu byli jmenováni Tomáš KORENÝ – Závody na okruzích, Petr NIKODÉM – Autocross, Petr TRNKA – Závody automobilů do vrchu, Libor TEJEŠ – Rallycross a Ondřej CHYTIL – Závody historických automobilů do vrchu. 


Cílovou skupinu pro rozdělování prostředků z ČOV tvoří především mladí a nadějní jezdci, u kterých je předpoklad výkonnostního růstu.
„Podpora juniorských nadějí motorsportu je pro nás velice důležitá. Být součástí juniorského týmu je pro mladé piloty velkou zodpovědností a hnacím motorem pro vylepšování svých dosavadních závodních úspěchů. Jsem potěšen, že se v našem sportovním odvětví stále objevují nové tváře a věřím, že se nám z nich společně podaří vychovat kvalitní a schopné závodníky,“ říká Jan Šťovíček, prezident Autoklubu ČR.
Letošní sezona je v plném proudu a nezbývá než popřát celému Autoklub Junior Teamu hodně úspěchů.  
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
udemy paid course free download
download mobile firmware
Download WordPress Themes Free

Sdílet