Autodrom přivítá o víkendu MČR a MSR silničních motocyklů

Velký okruh mosteckého autodromu přivítá o víkendu 15. až 16. července Mistrovství ČR a SR silničních motocyklů. Záštitu nad závody v Mostě, jež byly součástí zrušeného mezinárodního šampionátu MOTOCh (dříve Alpe Adria), přebírá Autoklub ČR, Slovenská motocyklová federace a společnost AUTODROM MOST. Ukončení šampionátu zdůvodnil v prohlášení jeho promotér, agentura Slovakia Racing, ekonomickými problémy.

Přípravy a organizace závodu se ujala společnost AUTODROM MOST. „Vše nyní musíme zvládnout v rekordním čase. Pro podnik už se podařilo získat zvláštní ustanovení. Jezdci a týmy najdou jeho znění a také přihlášku na závody na webových stránkách www.autodrom-most.cz,“ uvedl sportovní ředitel společnosti Michal Marek.
Divákům se představí jezdci tříd 125 Sport Production, 125GP / Moto3, Superstock 600, Supersport, Superstock 1000 a Superbike. „Vstupné nevybíráme, fanoušci si tedy mohou vychutnat souboje silných strojů na dráze zdarma. Mají navíc přístup do paddocku, takže mohou sledovat i atmosféru před jednotlivými závody v zázemí týmů. Chybět nebude ani nabídka občerstvení,“ upřesnila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.
Zatímco sobota bude patřit volným tréninkům, kvalifikacím a prvnímu závodu, v neděli ostré souboje o mistrovské body vyvrcholí. 
Autoři fotografií: Miroslav Grusa 1 – 3, Jiří Škaloud 4 – 7
Download Nulled WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
free download udemy paid course
download lava firmware
Download Premium WordPress Themes Free

Sdílet