Sobotní večer přepisoval historii české ploché dráhy.

Po více jak čtrnácti letech se postavil na stupně vítězů závodů Grand Prix nejlepších plochodrážníků světa český jezdec. Zatím jediného Čecha, který to kdy dokázal, Lukáše Drymla, napodobil v sobotu večer před vyprodanou pražskou Markétou další pardubický jezdec Václav Milík

Ve svých čtyřiadvaceti letech se postaral také o nejlepší výsledek našeho jezdce v závodě Grand Prix České republiky. V uplynulých dvaceti ročnících závodu, který je v seriálu nejdéle a nejčastěji pořádaným závodem,  dokázali pouze čtyři Češi dojít do semifinále, ale do závěrečné jízdy večera do dokázal až v ročníku jednadvacátém Václav Milík. Vítězem se stal Jason Doyle, muž který v Praze vyhrál už v loňském roce a jenom zranění ho připravilo o titul mistra světa, druhý byl Američan Greg Hancock. Ten se o své druhé místo bál celá čtyři kola vzhledem k útokům českého jezdce. O tom jak kvalitní to bylo finále, svědčí jméno posledního účastníka, který však v Praze na své soupeře nestačil. Tím byl vedoucí muž průběžné klasifikace seriálu Polák Patryk Dudek. No a závěrem ještě jméno jednoho vítěze večera, tím se stal pořadatel závodu, což konec konců potvrdila i závěrečná Jury závodu.
Věřme, že právě výsledek závodu, který je neodmyslitelnou součástí prestižního seriálu bude tím co brzy přivede do závodů Grand Prix i stálého českého jezdce. Václav Milík ukázal v sobotu večer, že mezi nejlepší jezdce světa patří.   
Download Premium WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
udemy free download
download xiomi firmware
Download WordPress Themes Free

Sdílet