Přerovská rokle bude hostit třetí díl MMČR v autocrossu

Autokrosová sezóna je již v plném proudu a tak se o víkendu 17. a 18.června v Přerovské Rokli představí při Mezinárodním mistrovství ČR špičkoví jezdci této zajímavé motoristické disciplíny. Vzhledem k tomu, že se pro nepřízeň počasí nemohl uskutečnit plánovaný dubnový motokrosový závod, začínáme tak jako loni autokrosem

Při studiu konkrétních jmen nebude ze širší špičky chybět prakticky nikdo. Třeba v nejsilnější divizi Super Buggy, se na startu objeví nestárnoucí Jarda Hošek, navrátilec Roman Keřka, Jakub Kubíček a další výborní jezdci českého autokrosu. V divizi Buggy 1600ccm se můžeme těšit na Víta Nosálka a Milana Vaňka a v divizi tzv. plecháčů nebudou chybět jezdci jako Martin Samohýl a Aleš Fučík, kteří momentálně vládnou i v Evropských závodech.
Tento podnik je vypsán pro třídy TA, D5 a D6 tzv. plechová auta, Super Buggy, Buggy 1600, Junior Buggy a velmi oblíbená kategorie Kartcross. A nebude samozřejmě chybět ani autokrosový potěr tříd RB 160, 125 a 250. Diváci se tedy po celý víkend mají na co těšit.
Pro diváky bude zajištěná kyvadlová doprava na závodiště. Cesta přes Čekyňský kopec bude po oba dva dny uzavřena v době od 7:00 do 19:00 hodin a vjezd je povolen pouze na „volný vjezd“ vydaný Autoklubem Přerov. Respektujte prosím pokyny pořadatelské služby. Občerstvení a atrakce pro děti jsou samozřejmostí. Srdečně vás všechny zvou pořadatelé AK Přerov – město v AČR.

PROGRAM 
Sobota  17.6.2017
Závody začínají prvními tréninky již v 9.30 hodin a sobotu by měly ukončit série prvních rozjížděk začínající v 17.40 hodin.

Neděle 18.6.2017
V neděli začínáme již v 8.00 hodin druhými sériemi rozjížděk, semifinále a finále jsou na programu od 13.30 hodin. Slavnostní vyhlášení vítězů by mělo proběhnout v 16.30 hodin. 

Download WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
lynda course free download
download mobile firmware
Download Premium WordPress Themes Free

Sdílet