Druhý závod GO PRO SUPERMOTO 2017

Druhým závodem seriálu Mistrovství České republiky v Sosnové u České Lípy pokračoval šampionát GO PRO SUPERMOTO 2017. Za dusného a však krásného počasí se na autodromu sešlo bezmála 80 závodníků. 

Po celotýdenních přívalových deštích dostala offroadová část tratě co proto a tak musel pořadatel povolat těžkou techniku, aby trať byla v kondici na nedělní závod. To se povedlo a konečně začalo přát i počasí. V neděli se tedy jely finálové jízdy v šesti kategoriích na perfektně připravené trati.
V nejprestižnější třídě se v tomto závodě setkala naše esa českého supermota v čele s Milanem Sitňanským. Pavel Kejmar stále ještě setrvává v roli diváka, ale jeho zdravotní stav se zlepšuje a tak se již brzy dočkáme jeho startovního čísla na závodním roštu. 
V kategorii S2 ihned po startu došlo ke kolizi několika závodníků a bohužel i ke zranění talentované Nikoly Staré. Po zastavení rozjížďky došlo k ošetření závodníků a po dvaceti minutách bylo možné v závodě pokračovat. Nikola je již v pořádku. 
Znovu je také třeba vyzdvihnout skvělou účast v juniorských kategoriích, kdy mladí závodníci byli skutečnou ozdobou nedělního závodu a poprvé v historii českého supermota se v kategorii S7 objevili motocykly s AKU pohonem.
Všechny kompletní výsledky a pěknou fotogalerii najdete ZDE a videa ze zákulisí na ZDE
Další díl letošního seriálu se odehraje na závodišti ve Vysokém Mýtě v termínu 25. června 2017
Download Premium WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
lynda course free download
download micromax firmware
Free Download WordPress Themes

Sdílet