Čeští historici mohou v Hustopečích startovat také

Jak už bylo uvedeno v úvodní tiskové informaci AGROTEC PETRONAS Syntium rally 2017 bude součástí šampionátů ČR a SR soutěž historických vozidel 

V případě slovenského seriálu, se budou moci soutěže zúčastnit i posádky historických automobilů v rámci MSR HA. A to je šance i pro české dvojice, které mají hustopečské tratě v oblibě, jak se na soutěž, která se uskuteční ve dnech 16. – 17. června 2017, přihlásit.
„Rally mezi vinicemi“ už v minulosti několikrát hostila české mistrovství v rally historických automobilů a řada posádek si jedinečné asfaltové úseky s příměsí šotoliny oblíbila. Letos však závod na jihu Moravy v kalendáři MČR HA chybí. Posádky s historickými vozy přesto mají možnost se tohoto závodu zúčastnit v rámci slovenského mistrovství (MSR HA). To je totiž vypsáno jako mezinárodní, v rámci dohod české a slovenské autority zde mohou startovat posádky s českou národní licencí.
„České posádky budou hradit vklad na náš účet v korunách, ale ve výši dané slovenskými řády. Přihlásit se rovněž musí na slovenských stránkách, v následujícím odkaze,“ vysvětluje ředitel soutěže Rudolf Kouřil. Odkaz: http://www.sams-asn.sk/prihlaska0.php?idpr=18

Částka startovného pro české posádky historických vozů, včetně pojištění a DPH, tedy bude činit 10 990,- Kč.
Všichni zájemci o start najdou všechny potřebné informace již brzy ve Zvláštních ustanoveních. České posádky se už nyní mohou hlásit ke startu na XIII. AGROTEC PETRONAS Syntium rally v Hustopečích prostřednictvím odkazu: http://entry.agrotecrally.cz/entry-form/competitor.
Více informací k soutěži bude postupně zveřejněno na oficiální stránce www.agrotecrally.cz, řada novinek bude dostupná i na facebookovém profilu Agrotec rally Hustopeče.
Fotografie: Pavel Weiser
Download Premium WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
online free course
download micromax firmware
Download Premium WordPress Themes Free

Sdílet