Při výstavě Czech Drive ožije náměstí čilým ruchem

Úvodní ročník výstavy automobilů a motocyklů pod názvem CZECH DRIVE se uskuteční v sobotu 29. dubna 2017 ve Zlíně. Už nyní se přihlášky vystavovatelů plní, připravuje se bohatý doprovodný program a návštěvníci se mají opravdu na co těšit.

Na výstavě automobilů a motocyklů CZECH DRIVE budou na zlínském náměstí Míru k vidění především praktické ukázky činnosti různých záchranných složek. Na prostranství před zlínskou radnicí předvedou součinnost části složek integrovaného záchranného systému – hasiči a záchranáři zdravotnické záchranné služby například úzce spolupracují při záchranných pracích u dopravních nehod i jiných mimořádných událostí a ukázky jejich zásahu nyní bude moci zhlédnout i široká veřejnost.

V celodenním doprovodném programu na náměstí Míru představíme návštěvníkům výstavy ukázky práce záchranných složek, sanitních vozů, ukázky hasičského vybavení, prezentaci státní i městské policie. Ta vedle prevence kriminality představí veřejnosti mobilní služebnu, motorky a předvede ukázku kynologické jednotky v travnatém prostoru u kašny. Policie České republiky vystaví policejní auta i motocykly a děti si mohou vyzkoušet znalost při dopravních testech,“ řekl Miloslav Regner, ředitel CZECH DRIVE.

Nejen nejmenší návštěvníci si prohlédnou hasičský vůz, vozidla záchranky, dále hasiči předvedou v ukáz¬kách společně se záchranáři zdravotnické záchranné služby a členy Autoklub Sport Rescue zásah u dopravní nehody, stříhání vraku nebo vyprošťování z trenažérů.

Podstatná část plochy na náměstí bude vymezena pro dopravní hřiště BESIPU v rámci dopravní výchovy pro děti. Ke zvyšování bezpečnosti dětí na komunikacích slouží dopravní výchova. Nejvhodnějším místem, kde je možné praktikovat dopravní výchovu, jsou právě dopravní hřiště.

Společnost Samohýl Motor vystaví a předvede na náměstí vozy Škoda a Volkswagen. Návštěvníci výstavy si mohou vyzkoušet škodovky v rámci testovacích jízd. V expozici najdeme i autocrossový speciál Škoda Fabia jezdce Martina Samohýla, se kterým obsadil v mistrovství Evropy v divizi Touring v loňském roce skvělé třetí místo.

Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
udemy free download
download huawei firmware
Download Best WordPress Themes Free Download

Sdílet