AK Divišov v AČR a společnost JRM Speedway Factory s.r.o podepsaly na půdě Autoklubu ČR smlouvu o spolupráci

Na půdě Autoklubu České republiky byla v úterý dne 11. dubna 2017 podepsána smlouva mezi AK Divišov v AČR a společností JRM Speedway Factory s.r.o o vzájemné spolupráci při výchově mladých závodníků.
JRM Speedway Factory s.r.o. patří mezi přední výrobce plochodrážních motocyklů a ve třídě do 250 ccm dokonce k absolutní špičce a právě tato kategorie je předmětem smlouvy, která byla v úterý v Praze podepsána. Autoklub České republiky je v tomto případě morálním garantem této smlouvy a podpisu se spolu s majitelem společnosti JRM Speedway Factory s.r.o Ing. Stanislavem Diatkou a předsedou AK Divišov v AČR Václavem Hromasem zúčastní i prezident Autoklubu ČR Jan Šťoviček.
Tato smlouva umožní juniorské základně plochodrážního sportu kvalitní přípravu na vrcholy letošní sezóny, závody Mistrovství světa a Evropy, ve kterých by čeští junioři měli využít domácího prostředí, ve kterém se tyto závody budou konat. Plzeň, Pardubice a Praha budou totiž letos hostit finálové závody tohoto šampionátu a Autoklub České republiky si je vědom, že je potřeba spojit nejenom skvělé organizátorské schopnosti našich pořadatelů, ale také se podílet na sportovním úspěchu mládežnické reprezentace.

free download udemy paid course
download lenevo firmware