V úterý zasedalo Prezídium Autoklubu ČR

Úterní 239. zasedání Prezídia Autoklubu ČR mělo netradiční úvod. Jeho začátek se totiž odehrál ve velkém zrcadlovém sále Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, kde členy Prezídia přijala ministryně Kateřina Valachová společně s náměstkyní pro řízení sekce sportu a mládeže, Simonou Kratochvílovou. Tématem úvodní části zasedání byla transparentnost zejména evidence členské základny a využití státních dotací. Současné vedení Autoklubu ČR se distancovalo od praktik bývalého vedení. Ministryně přístup nového vedení velmi ocenila.
Druhá část zasedání už proběhla opět v Heinzově síni budovy Autoklubu ČR. Prezídium rozhodovalo o zásadních tématech, které vyžadují důkladné zvážení a v neposlední řadě investice ze strany Autoklubu. Klubový dům se již velmi dlouho potýká se špatným stavem oken a čelní strany fasády. Bohužel do těchto prostor nebylo za posledních 20 let investováno. Prezídium rozhodlo o alokaci finančních prostředků právě pro tyto účely a v průběhu roku 2017 proběhne rekonstrukce.
Výkonný ředitel představil projekt informačního systému, který by měl absorbovat všechny činnosti spojené se sportem. Jde o všechny kroky od elektronické žádosti o licenci přes přihlašování na podniky až po administraci testování a evidenci dokumentů. Členové Prezídia jednomyslně projekt odsouhlasili.
S informačním systémem souvisí i restrukturalizace webových stránek Autoklubu, které jsou velmi obsáhlé a nepřehledné. Byla navržena jejich rekonstrukce a do dalšího zasedání bude vytvořena koncepce webových stránek, která bude Prezídiu prezentována.
V závěru se ujal slova Tomáš Kunc a oznámil svoji rezignaci na post Viceprezidenta pro automobilový sport a člena Prezídia.

Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
udemy paid course free download
download intex firmware
Download Best WordPress Themes Free Download

Sdílet