Klub mládeže v AČR uspořádal soustředění pro závodníky

V neděli 26. března 2017 proběhla první motoristická akce off-roadu. Nově založený Klub mládeže v AČR pořádal jarní soustředění mladých jezdců na motokárové dráze Caravan Metropol Karting (CMK) v pražském Zličíně. Akce se zúčastnilo přes dvacet závodníků z off-road a to převážně pilotů Racer Buggy, které jsou stěžejní divizí Klubu mládeže. Děti absolvovaly první jízdy, po kterých byly rozřazeny  do skupin, ve kterých pokračovaly v dalších částech tréninku. Na závěr byla všem rozdána pamětní medaile.  “Akce byla pojata jako volná jízda. Mezi dětmi a rodiči již tak panuje během závodů rivalita, proto ji není třeba podporovat ještě při soustředění. Malý závodníci a závodnice si parádně zajezdili a rodiče mohli v klidu probrat novinky pro sezonu 2017, která vypukne již za necelé tři týdny v Sedlčanech,” uvádí David Trávníček, výkonný ředitel Klubu mládeže.

 Akce se zúčastnil také předseda Svazu Off-road Milan Tejchman, který dodává: “ Po ročním řešení problémů se středisky mládeže se nám podařilo vytvořit jednotné a silné Středisko mládeže při Klubu mládeže v AČR. A podle dosavadních informací to vypadá, že má dobře našlápnuto.” 
Na závěr hodnotí akci Jakub Vymazal, předseda Klubu mládeže: “Motokáry byly pouze první vlaštovkou. Chystáme spoustu dalších zajímavých věcí jak pro jezdce, tak i pro diváky a fanoušky. Sledujte náš facebookový profil a web, kde se dozvíte více. Na závěr patří velké dík panu Nikodémovi, který nám umožnil akci v jejich aréně uspořádat.” Zpestřením pro děti byla dozajisté přítomnost  autokrosových reprezentantů. Vzhledem k akcím, které má v letošním roce vedení Klubu mládeže v AČR v plánu, se můžeme těšit, že mladých jezdců v autocrossu bude přibývat. 

WEB: http://www.klubmladeze.cz/
Sociální sítě: Klub mládeže v AČR, Autoklub ČR 
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
udemy course download free
download karbonn firmware
Download Nulled WordPress Themes

Sdílet