Školení plochodrážníků

Jednou z posledních příprav na novou plochodrážní sezónu bylo sobotní školení této disciplíny, které se uskutečnilo v prostorách plochodrážního stadionu v Pardubicích – Svítkově.
Předsedové Jury, rozhodčí a ředitelé závodů ze všech plochodrážních klubů nejen od nás, ale i ze slovenské Žarnovice, jehož jezdci pojedou české soutěže, se seznámili se všemi změnami nejenom v pravidlech sportovní disciplíny přednesené mezinárodními rozhodčími Pavlem Kubešem a Pavlem Váňou, ale i ve všeobecném a disciplinárním řádu. Alexandra Dašková je seznámila se základními ekologickými pravidly. Všechny znalosti byly následně prověřeny testem.
Druhou skupinu tvořili jezdci a doprovod mladých nadějí plochodrážního Sportovního centra mládeže. Ti také absolvovali školení z pravidel, ale také z technických záležitostí jejich oblíbené disciplíny.
V závěrečné části školení pak obě skupiny seznámil se základy první pomoci, včetně praktických ukázek této činnosti, člen naší i evropské lékařské komise MUDr. Tomáš Brož.      

Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
online free course
download lava firmware
Free Download WordPress Themes

Sdílet