Školení plochodrážníků

Jednou z posledních příprav na novou plochodrážní sezónu bylo sobotní školení této disciplíny, které se uskutečnilo v prostorách plochodrážního stadionu v Pardubicích – Svítkově.
Předsedové Jury, rozhodčí a ředitelé závodů ze všech plochodrážních klubů nejen od nás, ale i ze slovenské Žarnovice, jehož jezdci pojedou české soutěže, se seznámili se všemi změnami nejenom v pravidlech sportovní disciplíny přednesené mezinárodními rozhodčími Pavlem Kubešem a Pavlem Váňou, ale i ve všeobecném a disciplinárním řádu. Alexandra Dašková je seznámila se základními ekologickými pravidly. Všechny znalosti byly následně prověřeny testem.
Druhou skupinu tvořili jezdci a doprovod mladých nadějí plochodrážního Sportovního centra mládeže. Ti také absolvovali školení z pravidel, ale také z technických záležitostí jejich oblíbené disciplíny.
V závěrečné části školení pak obě skupiny seznámil se základy první pomoci, včetně praktických ukázek této činnosti, člen naší i evropské lékařské komise MUDr. Tomáš Brož.

online free course
download lava firmware