Vedení Autoklubu ČR se zúčastnilo slavnostního otevření sídla OEAMTC

Prezident Autoklubu ČR Jan Šťovíček a viceprezident pro automobilový sport FAS AČR Tomáš Kunc se v pátek 17. března zúčastnili slavnostního otevření zbrusu nového moderního sídla OEAMTC (Oesterreichischer Automobil-, Motorrad- und Touringclub) ve Vídni.

Slavnostního ceremoniálu se zúčastnili také zástupci rakouské vlády Wolfgang Brandstetter a Wolfgang Sobotka, prezidenti federací FIM a FIA z dalších sousedních zemí jako je Chorvatsko, Slovinsko a Slovensko. Nechyběli ani prezident a generální tajemník AMF (Autstrian Motorsport Federation) Harald Hertz a Kurt Wagner, za FIA se zúčastnil Thierry Willemarck a Wolfgang Srb, prezident FIM Europe.
OEAMTC má 800 zaměstnanců a na jeho moderní kanceláře o celkové rozloze 27000m² bylo vynaloženo celkem 76 milionů EUR.

Fotografie zprava: Kurt Wagner – generální tajemník AM, Wolfgang Srb – prezident FIM EUROPE, Werner Kraus – prezident OEAMTC, Jan Šťovíček – Prezident AČR, Tomáš Kunc – viceprezident pro Automobilový sport FAS AČR, Zrinko Gregurek – prezident FIA CEZ, Lana Gregurek, Dušan Koblišek – prezident SAMS.

free download udemy course
download micromax firmware