For Caravan 2017

Na výstavišti v pražských Letňanech se konal od pátku 10. března do neděle 12. března veletrh For Caravan. Jedná se o jedinou specializovanou jarní výstavu obytných automobilů, karavanů a doplňků v Čechách. Tomu také odpovídala návštěva diváků a zájemců o karavaning, který v českých zemích zažívá v posledních letech výrazný vzestup. Nabídka byla opravdu pestrá a své touhy si mohl uskutečnit každý z návštěvníků. V Autoklubu České republiky sdružuje zájemce o karavanink Asociace Caravan Clubů, která poskytuje svým členům různé slevy a výhody. Svůj stánek umístila asociace v hale č. 4 v expozici firmy CARAVAN CENTRUM HYKRO a na nezájem si obsluha našeho stánku nemohla stěžovat. Úspěšná prezentace Autoklubu ČR v oblasti karavaninku ukázala, že o členství v Autoklubu ČR je ze strany veřejnosti zájem a podobné prezentace mají význam zejména při získávání nových členů do karavanistických klubů.

free download udemy course
download redmi firmware