Nedělní školení jezdců rallycrossu a autocrossu

Svaz Off-Road měl pracovní víkend a hned v neděli 5. března se přesunul ze Zichovce do budovy Autoklubu ČR, kde od 10:00 hodin pokračoval ve školení jezdců, tentokrát disciplín Rallycross a Autocross. S celkem 91 jezdci byly důkladně probrány sportovní řády a propozice pro nastávající sezónu 2017. Jezdci, činovníci a pořadatelé vzájemně prodiskutovali vzniklé problémy z loňské sezony s cílem zkvalitnit závody v nastávající sezóně a klást větší důraz na bezpečnost závodníků. Největší debata proběhla na téma technických předpisů. Na závěr byli jezdci Junior Buggy a jejich doprovody seznámeni s novým střediskem Klub mládeže v AČR, jeho fungováním a cíly. Školení bylo zakončeno prezentací kampaně  Fair-play Motorsport – kodex malého závodníka.
Poslední školení Svazu Off-Road pro rok 2017 bude školení Traťových komisařů, které proběhne dne 2.dubna2017 opět v budově Autoklubu ČR.

lynda course free download
download micromax firmware