Nové vedení Autoklubu ČR sjednalo výhodné pojištění pro závodníky

(Praha, 27. února 2017) Jedním z cílů nového vedení Autoklubu ČR je zlepšit a inovovat podporu českých automobilových a motocyklových závodníků a poskytnut jim co nejvyšší možný servis a zázemí pro jejich sportovní výkony. V tomto směru probíhalo také vyjednávání změn v pojištění pro nadcházející sezonu.
Nový makléř, společnost Platinum Consulting, sjednal pro Autoklub ČR s novým pojistitelem nové rámcové pojistné smlouvy, zajišťující léčebné a úrazové pojištění jezdců jak Federace motocyklového sportu (FMS), tak Federace automobilového sportu (FAS). Podařilo se ujednat výši pojistného i limitů pojistných plnění na úroveň předešlých let, navzdory negativnímu škodnímu průběhu, zejména u pojištěnců z řad jezdců FMS, které bylo důvodem výpovědi předchozí pojistné smlouvy ze strany pojistitele, společnosti AIG.
Platinum Consulting ve spolupráci s pojišťovnou VZP připravili prémiový produkt pojištění špičkových reprezentantů Autoklubu ČR, kterým bude nabídnuto rozšířené plnění za zvýhodněné pojistné.
Nově navázaná sponzorská spolupráce mezi Autoklubem ČR a makléřem se projeví meziročním navýšením příspěvku pojišťovacího makléře na činnost Autoklubu ČR nejméně o 50% oproti předchozímu stavu, přibližně tedy o 180.000,- Kč.
V rámci smlouvy byly také vyjednány konkurenční podmínky pro obnovu pojištění majetku a obecné odpovědnosti, které přinesou roční úsporu odhadem 135 000,- Kč.
Dalším připravovaným krokem pak bude výhodné pojištění majetku, motorových vozidel atp. pro členy Autoklubu ČR, která bude nabídnuto členské základně během letošního roku.

free download udemy paid course
download redmi firmware