Autoklub ČR a Svaz měst a obcí ČR se dohodly na spolupráci

Autoklub ČR tento týden uzavřel se Svazem měst a obcí České republiky Memorandum o spolupráci, jehož cílem je partnerství v oblasti sportu, zájmové činnosti a bezpečnosti silničního provozu.
Svaz měst a obcí ČR je celostátní, dobrovolnou, nepolitickou a nevládní organizací, který v současné době sdružuje více než dva tisíce šest set měst a obcí a hájí tak zájmy více než osmi milionů obyvatel ČR. Partneři se dohodli, že budou spolupracovat v různých oblastech. Po sportovní stránce se jedná zejména o spolupráci v oblasti pořádání sportovních podniků a spolupráci při schvalování sportovních podniků konajících se na veřejných komunikacích (zejména rally, závody automobilů do vrchu, závody motocyklů na přírodních okruzích, enduro, trial a další)
Pro oba partnery je také důležitá osvětová činnost týkající se sportovních podniků a ochrana životního prostředí.
V oblasti zájmové činnosti se chtějí oba partneři zaměřit zejména na podporu veteránských akcí a akcí mototuristiky a karavaningu.
Pro oba partnery je velmi důležitá také spolupráce týkající se silničního provozu, v rámci které podpoří rozvoj Asociace center pro zdokonalovací výcvik řidičů v AČR.
Další oblast, na kterou se partneři zaměří, jsou zdravotně postižení motoristé. Je nutné těmto motoristům vytvářet podmínky pro pořádání sportovních podniků a jejich řidičský výcvik.

Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
free download udemy course
download huawei firmware
Download WordPress Themes

Sdílet