Sobotní finále Mistrovství ČR v motoskijöringu bude v Dobřanech

Poslední závod šestidílného seriálu Mistrovství ČR v motoskijöringu „Orion Shiva KTM Cup 2017“ proběhne v sobotu 11. února 2017 v Dobřanech v Orlických horách. Podle slov pořadatele se připravuje kvalitní trať, které prospívá současné mrazivé počasí. Většina jezdců určitě v Dobřanech startovala a ví, že místní trať v prostorách autokrosového závodiště „U hradu“ bývá vždy zajímavá a velice rychlá. Závody na trati s délkou 1 okruhu 600 metrů bude natáčet i Česká televize pro pořad Svět motorů. V Dobřanech to tak bude už historicky 15. mistrovský motoskijöringový závod.
Sobotní závody definitivně rozhodnou o tom, která dvojice získá 19. mistrovský titul v motoskijöringu. Nejlepší výchozí pozici mají klášterečtí bratři Šrolerové, kteří mají na svém kontě celkem 87 bodů. Za nimi jsou Mohaupt s Hotovým (82 bodů) a Josef Mňuk s Filipem Langerem (77 bodů). Šrolerové tak mohou navázat na svoji sbírku mistrovských titulů z let 2005, 2006 a 2010. Ale nebudou to mít jednoduché. Mohaupt s Hotovým i Mňuk s Langerem se určitě jen tak nevzdají.
V Dobřanech se rozhodne i o vítězi Orlického poháru pro hobby jezdce. Po 4 odjetých závodech jsou na tom nejlépe Kylar s Majvaldem (68 bodů). Za určitých podmínek by je mohli předstihnout Lux s Fiedlerem (53 bodů) a vítězové Orlického poháru z roku 2015 Kavka se Sabotou (50 bodů).
Letošní zima motoskijöringu přeje a je to znát i na kvalitě výkonů všech startujících. A tak se diváci mohou těšit na nádherné závody. Pořadatelé v Dobřanech jsou známí svou pohostinností. V místním „Dřeváku“ bude dobře postaráno nejen o jezdce, ale i o diváky. Po závodě pak přijde chvilka slávy pro nejlepší. Vyhlášeno a oceněno bude 5 nejlepších jezdců a lyžařů jak v Mistrovství ČR, tak v Orlickém poháru. Tradičně bude vyhlášen „skokan roku“, nejlepší pořadatel a osobnost motoskijöringu. 

Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
lynda course free download
download samsung firmware
Download WordPress Themes Free

Sdílet