ZASEDÁNÍ SVAZU RALLY AUTOKLUBU ČR

V úterý 31. ledna 2017 proběhlo pravidelné zasedání Svazu rally . Členové vzali na vědomí zprávy ze Světové rady FIA, ze školení činovníků regionálních mistrovství FIA a informace ze zasedání Prezídia Autoklubu ČR. Dále byli informováni o uzavřené smlouvě s novým poskytovatelem pojištění jezdců a pořadatelů. Bezpečnostní skupina při Svazu rally představila nový Bezpečnostní manuál pro rally, který bude distribuován pořadatelům na školení ve Všemině. Svaz rally odsouhlasil došlé žádosti uchazečů o reprezentaci. Složení reprezentace se bude sestávat s užší a širší reprezentace. S vybranými žadateli, kteří splnili nominační kriteria, budou vedeny osobní pohovory. Slavnostní jmenování reprezentantů FAS AČR proběhne dne 21. února 2017 ve Smetanově sále Autoklubu ČR. Na základě hodnotících zpráv bylo na závěr zasedání projednáno hodnocení Vsetínské rally se zástupcem pořadatele.