Zpráva ze zasedání SMS

Ve středu, 4. ledna 2017, proběhlo důležité jednání ohledně dalšího chodu všech SMS. Podstatným a přínosným faktem je sjednocení sportovních pravidel všech seriálů Krajských přeborů. Ve všech závodech SMS v celé ČR budou platit jednotné SMS řády. V celé ČR je 5 středisek, která budou pořádat střediskové závody (SMS Jižní Čechy, SMS Pardubice, SMS Morava, SMS Praha a sdružené SMS Středních a Západnich Čech). Podařilo se dohodnout maximální počet závodů v jednotlivých SMS, pro SMSPCE to znamená, že se pojede, stejně jako loni, sedm závodů. V pondělí, 16.ledna 2017 bude na dalším společném jednání vedoucím SMS představen jak kalendář obou MMČR, tak budou moci být zároveň vypracovány i kalendáře jednotlivých SMS.

Pro rok 2017 jsou činností střediska SMS motokrosu a vyřizováním licencí pověřeny tyto kluby:
Motosport Chýnov v AČR
Motosport klub Pardubice v AČR